- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 48 portov
- SWITCH POE TL-SG1428PE 26-PORTOVÝ SFP TP-LINK
SWITCH POE TL-SG1428PE 26-PORTOVÝ SFP TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE TL-SG1428PE 26-PORTOVÝ SFP TP-LINKSkladom309,61 EUR251,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 24 x RJ45 ( 24 x PoE+ (802.3af/at) ) 2 x RJ45 - Uplink 2 x SFP - Uplink ; Počet vetrákov: 2 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 24 Porty LAN & PoE : 2 Porty Uplink 1000 Mbps : 2 Porty SFP ; Maximálny celkový výkon: 250 W ; Tabuľka MAC adries: 8k ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Počet vetrákov: | 2 |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE Max, PoE Status |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 250 W |
| Spínací výkon: | 56 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 41.66 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Desktop / RACK, Kovová |
| Napájanie: | 100 - 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | 25.5 W (bez PoE) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 3.1 kg |
| Rozmery: | 440 x 220 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






