- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SWITCH TL-SG3428 24-PORTOVÝ SFP TP-LINK
SWITCH TL-SG3428 24-PORTOVÝ SFP TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH TL-SG3428 24-PORTOVÝ SFP TP-LINKSkladom258,01 EUR209,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 24 x RJ45 10/100/1000 Base-TX, 4 x Port SFP - Uplink 1000 Base-X, 1 x RJ45 - Konzola, 1 x micro USB - Konzola ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 24 Porty LAN, 1000 Mbps - 4 Porty SFP ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Jumbo Frame: | 9 kB |
| Tabuľka MAC adries: | 16k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, System, Link/Act, 1000 Mbps Speed, 1 Gbps Speed - Porty 25 ... 28 |
| Kryt: | Kovová |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 45 °C |
| Certifikáty: | CE, FCC, RoHS |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Spotreba energie: | max. 20.6 W |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Rozmery: | 440 x 180 x 44 mm, RACK 19", 1U |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






