- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Iné merače
- TESTER ZÁSUVIEK USB UT658DUAL UNI-T
TESTER ZÁSUVIEK USB UT658DUAL UNI-T
- Kompletné špecifikácie
TESTER ZÁSUVIEK USB UT658DUAL UNI-TSkladom14,25 EUR11,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Meranie napätia DC: 4 ... 24 V ; Meranie prúdu DC: 0.05 ... 3 A ; Meranie kapacity akumulátora: 0 ... 99999 mAh ;
| Druh zariadenia: | Merač parametrov napájania cez port USB |
| Typ zásuvky pre vstup: | 1 x Zástrčka USB-A 1 x Zástrčka USB-C |
| Typ zásuvky pre výstup: | 1 x Zásuvka USB-A 1 x Zásuvka USB-C |
| LCD obrazovka: | 1.85 " |
| Meranie napätia DC: | 4 ... 24 V ± 1 % |
| Meranie prúdu DC: | 0.05 ... 3 A @ 0.01 A - USB-A 0.05 ... 5 A @ 0.01 A - USB-C |
| Meranie kapacity akumulátora: | 0 ... 99999 mAh |
| Meranie energie: | 0 ... 1000 Wh |
| Meranie ekvivalentného odporu obvodu: | 1 ... 480 Ω |
| Uchovávanie dát: | 10 meranie |
| Kryt: | Plast |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 110 x 53 x 14 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




