- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Televízory
- TV LTV65-SG400 Google TV 65 " - 4K UHD 60 Hz DAHUA
TV LTV65-SG400 Google TV 65 " - 4K UHD 60 Hz DAHUA
- Kompletné špecifikácie
TV LTV65-SG400 Google TV 65 " - 4K UHD 60 Hz DAHUANie je skladom595,00 EUR483,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 65 " ; Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 px ; Pomery strán: 16 : 9 ; Typ matrice: IPS, DLED podsvietenie ; Vybrané vlastnosti: Android 14 systém ; Štandard pripevnenia monitoru: VESA 300 ;
| Veľkosť obrazovky: | 65 " |
| Natívne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px - 4K UHD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | IPS, DLED podsvietenie |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Kontrast: | 1300 : 1 |
| Jas: | 330 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 6 ms |
| Zabudované reproduktory: | 2 x 8 W |
| Počet zobrazovaných farieb: | 1.07 mld. ( 10 bit ) |
| SMART TV: | ![]() |
| Google TV: | ![]() |
| Tuner: | DVB-T/T2 / DVB-C / DVB-S/S2 |
| Pamäť RAM: | 2 GB |
| Zabudovaná pamäť: | 8 GB |
| Štandard Wi-Fi: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Signálové konektory: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Nainštalované aplikácie: | Youtube, Netflix, Prime Video, live TV, Media Player, E-Manual, Wi-Fi Display Sink |
| Typ puzdra: | Kov + Plast |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 300 |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| relatívna vlhkosť: | 20 % ... 80 % |
| Spotreba energie: | |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







