- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Merač úrovne TV/SAT signálu
- UNIVERZÁLNY MERAČ WS-6944P DVB-T/T2 DVB-S/S2 DVB-C
UNIVERZÁLNY MERAČ WS-6944P DVB-T/T2 DVB-S/S2 DVB-C
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY MERAČ WS-6944P DVB-T/T2 DVB-S/S2 DVB-CNie je skladom132,81 EUR107,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 42 MHz ... 862 MHz - DVB-T / DVB-T2 / DVB-C / DVB-C2, 950 MHz ... 2150 MHz - DVB-S / DVB-S2 ; Úroveň signálu: -65 ... -25 dBm ;
| Výstup a vstup: | 1 ks. Zásuvka F, 1 ks. Zásuvka IEC, 1 ks. micro USB |
| Displej: | 2.4 " TFT LCD |
| Rozsah frekvencie: | |
| Úroveň signálu: | -65 ... -25 dBm |
| Napájanie prevodníku: | 13/18 V |
| Prepínanie medzi pásmami: | 22 kHz |
| DiSEqC: | 1.0, 1.1, 1.2, 2.0 |
| Programovanie a upgrade firmware: | cez port USB |
| Napájanie z batérie: | Batéria Li-Poly : 7.4 V / 2500 mAh Adaptér 12 V / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Rozmery: | 165 x 94 x 40 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, španielčina, portugalčina, ruština |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




