- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 10 kW
- UPS DS-UPS3000/MA 3000 VA Hikvision
UPS DS-UPS3000/MA 3000 VA Hikvision
- Kompletné špecifikácie
UPS DS-UPS3000/MA 3000 VA HikvisionSkladom457,55 EUR371,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 1800 W ; Zdanlivý výkon: 3000 VA ; Akumulátor: 4 ks. ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 150 minút @ 100 W, 15 minút @ 600 W, 6 minúty @ 900 W ; Počet výstupov: 4 ks. ; Signalizácia stavu práce: LCD obrazovka, Zvuková signalizácia ;
| Aktívny výkon: | 1800 W |
| Zdanlivý výkon: | 3000 VA |
| Vstupné napätie: | 140 V ... 290 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | 230 V AC ± 10 % (aproximovaná sínusoida) |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 0.5 % |
| Doba prepínania: | max. 10 ms |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 6 - 8 hod |
| Akumulátor: | 4 ks. - 12V/9Ah |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 4 ks. CEE 7/3 (Schuko) |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Tower |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 30 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 19.95 kg |
| Rozmery: | 412 x 210 x 145 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314001167 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




