- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 10 kW
- UPS VI-2000/LCD 2000 VA
UPS VI-2000/LCD 2000 VA
- Kompletné špecifikácie
UPS VI-2000/LCD 2000 VASkladom306,07 EUR248,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 1200 W ; Zdanlivý výkon: 2000 VA ; Doba nabíjania (do úrovne 90%): 4 ... 6 hod ;
| Aktívny výkon: | 1200 W |
| Zdanlivý výkon: | 2000 VA |
| Vstupné napätie: | 162 ... 290 V AC |
| Výstupné napätie: | 230 V AC (aproximovaná sínusoida) |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 4 ... 6 hod |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | 20 minút |
| Akumulátor: | 2 x 12V/9Ah |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Počet vstupov: | 2 ks. |
| Doba prepínania: | 2 ... 6 ms (maks. 10 ms) |
| Riadiaci softwér: | ViewPower (v polštine - Windows 98/2000/XP/Vista/7/8, MAC, Linux, FreeBSD, Solaris) |
| Navyše chráni: | RJ11, RJ45 |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | do každej domácnosti alebo malej kancelárie |
| Signalizácia stavu práce: | LCD displej: pracovný režim, úroveň nabitia batérií, úroveň napätia vs/vý |
| Typ puzdra: | Tower |
| Rozmery: | 397 x 147 x 205 mm |
| Hmotnosť: | 11.92 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





