- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Skrine
- Skrine RACK 19" Výška až 20U
- ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA, DVOJSEKČNÁ EPRADO-R19-15U/2S
ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA, DVOJSEKČNÁ EPRADO-R19-15U/2S
- Kompletné špecifikácie
ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA, DVOJSEKČNÁ EPRADO-R19-15U/2SSkladom111,10 EUR90,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Skriňa EPRADO-R19-15U/2S umožňuje pripevnenie všetkých druhov zariadení, vyhovujúcich štandardu regálu 19"; Vnútorná výška: 15 U ; Vonkajšia šírka: 600 mm ; Vonkajšia výška: 765 mm ; Vonkajšia hĺbka: 548 mm ; Nosnosť: 30 kg ; Dvierka: Predné dvierka možno inštalovať ako ľavo alebo pravostranné ; Hmotnosť: 28.9 kg ;
| Vnútorná šírka: | 19 " |
| Vnútorná výška: | 15 U |
| Hĺbka vnútra: | 440 mm |
| Vonkajšia šírka: | 600 mm |
| Vonkajšia výška: | 765 mm |
| Vonkajšia hĺbka: | 548 mm |
| Otvory pre ventilátory: | 105 x 105 mm (2 miesta) |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Farba: | Čierny |
| Dvierka: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 28.9 kg |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




