- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Elektroakustika
- Audio zosilňovače
- 2-ZÓNOVÝ SIEŤOVÝ ZOSILŇOVAČ DS-QAE0A60G1-VB 60 W Hikvision
2-ZÓNOVÝ SIEŤOVÝ ZOSILŇOVAČ DS-QAE0A60G1-VB 60 W Hikvision
- Kompletné špecifikácie
2-ZÓNOVÝ SIEŤOVÝ ZOSILŇOVAČ DS-QAE0A60G1-VB 60 W HikvisionNie je skladom253,23 EUR205,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka pásma: 80 Hz ... 20 kHz ; Audio vstupy: 1 ks. Zásuvka Jack 6.5 mm - Vstup pre externý mikrofón, 2 ks. CINCH MONO, 1 ks. USB 2.0, Bluetooth ; Audio výstupy: 2 ks. CINCH, 2 ks. Výstup z reproduktora 2 ks. Výstup z reproduktora - Konektory vedenia 100V ; Napájanie: 24 V DC ;
| Menovitý výkon: | 60 W ( 2 x 30 W ) |
| Šírka pásma: | 80 Hz ... 20 kHz |
| Pomer signál/šum (S/N): | ≥ 100 dB |
| Nastavenie úrovne audio vstupu: | |
| Audio vstupy: | |
| Audio výstupy: | |
| LED indikácia: | Power, USB, Bluetooth |
| Podporované audio formáty: | 64 kbps G.711, 128 kbps MP3 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 24 V DC / 2.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 1.51 kg |
| Rozmery: | 231 x 191 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327400189 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




