- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzače
- 24-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-135362 Practibox S LEGRAND
24-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-135362 Practibox S LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
24-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-135362 Practibox S LEGRANDSkladom33,33 EUR27,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet pripevňovaných modulov: 12 x 2 radu ; Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: 150 mm ; Index of Protection: IP40 ; Trieda mechanickej odolnosti: IK07 ; Rozmery: 385 x 328 x 105 mm, 370 x 306 x 72 mm - podomietková skrinka ;
| Spôsob montáže: | Pod omietkové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 12 x 2 radu, 17.5 mm |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | 150 mm |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vybavenie: | 1 ks. : 9 x 16 mm² + 9 x 10 mm² , 2 ks. : 5 x 16 mm² + 5 x 10 mm² |
| Materiál prevedenia: | Samozhasnuteľný plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP40 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK07 |
| Zhoda s normami: | IEC/EN 60670-24, IEC/EN 62208, IEC/EN 61439-3 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.34 kg |
| Rozmery: | 385 x 328 x 105 mm , 370 x 306 x 72 mm - podomietková skrinka |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





