- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vonkajší
- 4G LTE CAT. 6 MODEM RBLHGGR-FG621-EA MIKROTIK
4G LTE CAT. 6 MODEM RBLHGGR-FG621-EA MIKROTIK
- Kompletné špecifikácie
4G LTE CAT. 6 MODEM RBLHGGR-FG621-EA MIKROTIKSkladom237,33 EUR192,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: LTE TDD : 2600 MHz, 2500 MHz, 2300 MHz, 1900 MHz LTE FDD : 2600 MHz, 2100 MHz, 1900 MHz, 1800 MHz, 900 MHz, 850 MHz, 800 MHz, 700 MHz ; Typ antény: LTE grid antenna : Ø 391 mm, Zosilenie : 17 dBi ; Štandardy: 4G+ Cat.6 LTE, 3G - DC-HSPA+/HSPA/UMTS 2G GSM ; Prenosové rýchlosti: 300 Mbps ;
| Rozsah frekvencie: | : 2600 MHz , 2100 MHz , 1900 MHz , 1800 MHz , 900 MHz, 850 MHz, 800 MHz, 700 MHz |
| Typ antény: | LTE grid antenna : Ø 391 mm, Zosilenie : 17 dBi |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| LED indikátory: | ![]() |
| Typ siete: | : B2/B3/B5/B8 |
| LTE: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | ![]() |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.88.1 |
| Operačný systém: | MikroTik RouterOS |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | PoE (802.3af/at) |
| Spotreba energie: | max. 8 W |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.686 kg |
| Rozmery: | Ø 391 x 237 mm |
| Výrobca / Značka: | MikroTik |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






