- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI prevodníky
- ADAPTÉR HDMI-W/DP-MINI-W-2M HDMI, Mini DisplayPort - 4K UHD UNITEK
ADAPTÉR HDMI-W/DP-MINI-W-2M HDMI, Mini DisplayPort - 4K UHD UNITEK
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR HDMI-W/DP-MINI-W-2M HDMI, Mini DisplayPort - 4K UHD UNITEKSkladom18,21 EUR14,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: Konektor Mini DisplayPort ; Výstupy: Konektor HDMI ; Podporované rozlíšenia: - 4K UHD ; Dĺžka káblu: 2 m ; Hlavné vlastnosti: Pozlátený konektor zabraňuje korózii kontaktov ;
| Vstupy: | Konektor Mini DisplayPort |
| Výstupy: | Konektor HDMI |
| Podporované rozlíšenia: | 3840 x 2160 P - 4K UHD, 30 Hz |
| Štandard HDMI: | 1.4 |
| Podpora audia: | 8 Kanálov |
| Dĺžka káblu: | 2 m |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | z portu HDMI |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 27 x 12 x 10 mm - Konektor Mini DisplayPort 55 x 22 x 12 mm - Zásuvka HDMI |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




