- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie cez Ethernet (PoE)
- ADAPTÉR NAPÁJANIA POE SDIP-20-AD0 ATTE
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE SDIP-20-AD0 ATTE
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE SDIP-20-AD0 ATTESkladom31,30 EUR25,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 44 ... 56 V DC ; Výstupné napätie: 5 V DC / 12 V DC / 24 V DC ;
| Výstupný výkon: | max. 20 W |
| Počet vstupov: | 1 ks. RJ-45 |
| Vstupné napätie: | 44 ... 56 V DC - PoE |
| Výstupné napätie: | |
| LED indikátory: | Indikácia prítomnosti DC napätia na výstupe |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Červená |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 73 x 52 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





