- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie PoE 802.3af(at)
- Napájacie adaptéry
- ADAPTÉR POE TAM1GT1GT-30 - 30 W DAHUA
ADAPTÉR POE TAM1GT1GT-30 - 30 W DAHUA
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR POE TAM1GT1GT-30 - 30 W DAHUASkladom35,14 EUR28,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandardy: PoE (802.3af/at) - 30 W ; Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 53 V DC ; Podporovaná rýchlosť prenosu: Podporovaná rýchlosť prenosu 10 / 100 / 1000 Mbps - Gigabit Ethernet, Support for Midspan mode ; Výstupný výkon: 30 W ;
| Štandardy: | PoE (802.3af/at) - 30 W |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 53 V DC |
| Maximálny výstupný prúd: | 0.63 A |
| Počet vstupov: | 1 ks. RJ-45 |
| Konektor: | |
| LED indikátory: | Power, PoE |
| Podporovaná rýchlosť prenosu: | |
| Výstupný výkon: | 30 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 132 x 61 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




