- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- 16 kanálové a viac
- AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR IDS-7216HUHI-M2/X/4A+16/4ALM 16 KANÁLOV AcuSense Hikvision
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR IDS-7216HUHI-M2/X/4A+16/4ALM 16 KANÁLOV AcuSense Hikvision
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR IDS-7216HUHI-M2/X/4A+16/4ALM 16 KANÁLOV AcuSense HikvisionSkladom1 177,50 EUR957,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Audio vstupy: 4 ks. CINCH 16 ks. Coaxial audio ; Metóda kompresie obrazu: H.265 Pro+ ; Rozlíšenie obrazových záznamov: HD-TVI : 8.3 Mpx, 5.0 Mpx, 3.7 Mpx, 3.0 Mpx, 1080p, AHD : 5 Mpx, 3.7 Mpx, 1080p, , HD-CVI : 8.3 Mpx, 5.0 Mpx, 3.7 Mpx, 1080p, IP : max. 8 Mpx ; Podporované pevné disky: 2 x 12 TB SATA ; Hlavné vlastnosti: DVR z radu AcuSense ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP |
| Video výstupy: | 16 ks. BNC |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 4K 1 ks. VGA 1 ks. CVBS - Zásuvka BNC |
| Audio vstupy: | 4 ks. CINCH 16 ks. Coaxial audio - Audio z kamier |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 Pro+ / H.265 Pro / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | 8.3 Mpx - 3840 x 2160 , 5.0 Mpx - 2960 x 1665 (3K) , 5.0 Mpx - 2560 x 1944 , 3.7 Mpx - 2560 x 1440 , 3.0 Mpx - 1920 x 1536 , 1080p - 1920 x 1080 , 720p - 1280 x 720 , 5 Mpx - 2560 x 1944 , 3.7 Mpx - 2560 x 1440 , 1080p - 1920 x 1080 , 720p - 1280 x 720 , 8.3 Mpx - 3840 x 2160 , 5.0 Mpx - 2560 x 1944 , 3.7 Mpx - 2560 x 1440 , 1080p - 1920 x 1080 , 720p - 1280 x 720 , 960H - 960 x 576 , D1 - 704 x 576 , max. 8 Mpx - 3840 x 2160 |
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 8 Mpx IP @ 1 ... 25 políčok/s 8 Mpx @ 1 ... 8 políčok/s 5 Mpx @ 1 ... 12 políčok/s 3.7 Mpx @ 1 ... 15 políčok/s 3 Mpx @ 1 ... 18 políčok/s 1080p @ 1 ... 25 políčok/s 720p @ 1 ... 25 políčok/s 960H @ 1 ... 25 políčok/s D1 @ 1 ... 25 políčok/s k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | 16 x HD-TVI / AHD / HD-CVI / PAL / IP + 16 x IP |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 2 x 12 TB SATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok na časovej osi alebo na zozname súborov Prehrávanie: dopredu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky. Prehrávanie zároveň max. 16 kamier |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 - 10/100/1000 Base-T |
| Sieťové funkcie: | Program zákazníka a prehliadač IE: live náhľad, prehrávanie a archivovanie nahrávok, čiastočná konfigurácia parametrov zapisovača. |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP alebo 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 554 RTSP, 8000 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| USB: | |
| Sériové porty: | RS-485 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 16 / 4 |
| Ovládanie PTZ: | RS-485PELCO-D/P Ovládanie zhodné s coax HD-TVI Hikvision |
| Detekcia pohybu: | 2.0 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 60 W |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 2.02 kg |
| Rozmery: | 385 x 315 x 52 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300227840 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







