- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Zosilňovače
- Stožiarové zosilňovače
- ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AB-011 DVB-T 5V
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AB-011 DVB-T 5V
- Kompletné špecifikácie
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AB-011 DVB-T 5VNie je skladom26,79 EUR21,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 470 MHz ... 862 MHz ; Zosilenie : 14 dB / 27 dB (prepínač) ;
| Rozsah frekvencie: | 470 MHz ... 862 MHz |
| Zosilenie : | 14 dB / 27 dB (prepínač) |
| Pomer S/N: | < 1 dB |
| Útlm nevyváženia: | > 10 dB |
| Počet vstupov/výstupov: | 1 / 1 |
| IMA3 60dB: | 108 dBµV |
| Tienenie zosilňovača: | ![]() |
| Impedancia vstupu/výstupu: | 75 Ω |
| Typy konektorov: | "F" |
| Kryt: | tlakom odlievané puzdro pripevnené vo vnútri kompaktného plastového krytu |
| Pripevnenie: | na stožiar alebo na múr |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Napájanie: | 4.5 V ... 12 V DC |
| Hmotnosť: | 0.170 kg |
| Rozmery: | 108 x 90 x 44 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





