- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Zosilňovače
- Odberateľské zosilňovače
- ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AWS-1141 AMS
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AWS-1141 AMS
- Kompletné špecifikácie
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AWS-1141 AMSSkladom34,97 EUR28,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 87 MHz ... 790 MHz ; Počet vstupov/výstupov: 1 / 1 ; Zosilenie : 19 dB / 22 dB (± 1.5) dB ;
| Rozsah frekvencie: | 87 MHz ... 790 MHz |
| Počet vstupov/výstupov: | 1 / 1 |
| Impedancia vstupu/výstupu: | 75 Ω |
| Typy konektorov: | "F" |
| Zosilenie : | 19 dB / 22 dB (± 1.5) dB |
| Nastavenie zosilenia: | 0 dB ... 10 dB (+/- 1dB) |
| Pomer S/N: | 3 dB |
| Maximálna úroveň výstupu: | 106 dBµV |
| IMA3 60dB: | 100 dBµV |
| IMA2 60dB: | 87 dBµV |
| Útlm nevyváženia: | 10 dB |
| Napájanie predzosilňovačov: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Napájanie: | 12 V DC / 150 mA |
| Výrobca / Značka: | AMS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





