- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Stožiare
- Viac prvkové stožiare
- BALLAST BASE WITH TELESCOPIC MAST MBT-5.4 5.4 m
BALLAST BASE WITH TELESCOPIC MAST MBT-5.4 5.4 m
- Kompletné špecifikácie
BALLAST BASE WITH TELESCOPIC MAST MBT-5.4 5.4 mSkladom268,62 EUR218,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výška stožiaru: 5.4 m (max) - TELESKOPICKÝ STOŽIAR ; Materiál: Pozinkovaná oceľ - Pozinkované žiarom, Hliník - The highest section of the mast ; Vybrané vlastnosti: TELESKOPICKÝ STOŽIAR (súčasť balenia) ; Prepravná výška: 1.5 m ;
| Výška stožiaru: | 5.4 m (max) - TELESKOPICKÝ STOŽIAR (súčasť balenia) |
| Počet segmentov: | 4 - Číslo sa týka množstva segmentov, z ktorých je stožiar zložený |
| Hrúbka steny: | 2 mm |
| Materiál: | |
| Diameter of cable holes: | 25 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vnútorné rozmery základne: | 400 x 400 mm |
| Vonkajšie rozmery celej základne: | 1650 x 1650 mm |
| Prepravná výška: | 1.5 m |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Hmotnosť: | 27.6 kg |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




