- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 9 Ah
- BATÉRIA 12V/1.3AH-MWS
BATÉRIA 12V/1.3AH-MWS
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/1.3AH-MWSSkladom7,57 EUR6,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 1.3 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: 3 ... 5 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 1.3 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 0.36 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | Typ T1 |
| Životnosť akumulátora: | 3 ... 5 roky |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| Rozmery: | 95 x 41 x 52 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




