- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 200Ah
- BATÉRIA 12V/150AH-MWLFT Front Terminal MW POWER
BATÉRIA 12V/150AH-MWLFT Front Terminal MW POWER
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/150AH-MWLFT Front Terminal MW POWERSkladom424,66 EUR345,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 150 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: 15 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 150 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 45 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | skrutka M8 |
| Životnosť akumulátora: | 15 roky |
| Hmotnosť: | 45.5 kg |
| Rozmery: | 551 x 109 x 288 mm |
| Výrobca / Značka: | MW POWER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




