- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 30Ah
- BATÉRIA 12V/18AH-TNL/NEXON NEXON
BATÉRIA 12V/18AH-TNL/NEXON NEXON
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/18AH-TNL/NEXON NEXONSkladom55,85 EUR45,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 18 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Nabíjací prúd batérie: 1.8 A ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Konektor: skrutka M5 ; Životnosť akumulátora: 12 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 18 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | 1.8 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | skrutka M5 |
| Životnosť akumulátora: | 12 roky |
| Hmotnosť: | 5.970 kg |
| Rozmery: | 181 x 167 x 77 mm |
| Výrobca / Značka: | NEXON |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




