- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 9 Ah
- BATÉRIA 12V/9AH-MWP
BATÉRIA 12V/9AH-MWP
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/9AH-MWPSkladom27,12 EUR22,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 9 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: > 12 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 9 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 2.6 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | Typ T2 |
| Životnosť akumulátora: | > 12 roky |
| Hmotnosť: | 2.74 kg |
| Rozmery: | 151 x 65 x 94 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




