- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 1.2V ... 9V
- BATÉRIA AKU-AA-2000/GC*P4 1.2 V Ni-MH HR6, AA Green Cell
BATÉRIA AKU-AA-2000/GC*P4 1.2 V Ni-MH HR6, AA Green Cell
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA AKU-AA-2000/GC*P4 1.2 V Ni-MH HR6, AA Green CellSkladom7,92 EUR6,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 4 ks. Cena za balenie ; Menovité napätie: 1.2 V ; Kapacita akumulátora: 2000 mAh ; Typ batérie: Ni-MH ; Rozmery: HR6, AA ;
| V balení: | 4 ks. Cena za balenie |
| Menovité napätie: | 1.2 V |
| Kapacita akumulátora: | 2000 mAh |
| Typ batérie: | Ni-MH |
| Rozmery: | HR6, AA |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





