- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 1.2V ... 9V
- BATÉRIA AKU-AAA-500/E*P4 1.2 V Ni-MH AAA ENERGIZER
BATÉRIA AKU-AAA-500/E*P4 1.2 V Ni-MH AAA ENERGIZER
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA AKU-AAA-500/E*P4 1.2 V Ni-MH AAA ENERGIZERSkladom9,62 EUR7,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 4 ks. Cena za balenie ; Menovité napätie: 1.2 V ; Kapacita akumulátora: 500 mAh ; Typ batérie: Ni-MH ; Rozmery: AAA ;
| V balení: | 4 ks. Cena za balenie |
| Menovité napätie: | 1.2 V |
| Kapacita akumulátora: | 500 mAh |
| Typ batérie: | Ni-MH |
| Rozmery: | AAA |
| Hmotnosť: | 0.008 kg |
| Výrobca / Značka: | ENERGIZER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




