- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 10 kW
- BATÉRIA PRE UPS DS-UPSB09240A-R/TJ Hikvision
BATÉRIA PRE UPS DS-UPSB09240A-R/TJ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA PRE UPS DS-UPSB09240A-R/TJ HikvisionSkladom3 322,92 EUR2 701,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Batériový blok DS-UPSB09240A-R/TJ je určený na prácu s jednotkami UPS Hikvision; Kompatibilita: Hikvision UPS ; Menovité napätie: 240 V DC ; Akumulátor: 20 ks. - 12V/9Ah, VRLA ;
| Kompatibilita: | Hikvision UPS |
| Menovité napätie: | 240 V DC |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 1.35 A |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 6 ... 8 hod |
| Akumulátor: | 20 ks. - 12V/9Ah, VRLA |
| Ochrany: | ![]() |
| Signalizácia stavu práce: | ![]() |
| Typ puzdra: | Tower |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 65 kg |
| Rozmery: | 440 x 681.5 x 131 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314001579 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





