- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) s alfanumerickým displejom
- BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA PRF-LCD-A2 ABAX2 SATEL
BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA PRF-LCD-A2 ABAX2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA PRF-LCD-A2 ABAX2 SATELSkladom160,00 EUR130,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: ABAX2 - PERFECTA 64 M ; Hlavné vlastnosti: Spolupráca s ovládačmi radu ACU-220, ACU-280, Podsvietenie tlačidiel klávesnice, Rýchle prepnutie na vybraný pohotovostný režim pomocou funkčných kláves, Interiérová čítačka kariet a kľúčeniek - Unique EM 125kHz ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | ABAX2 - PERFECTA 64 M |
| Frekvenčné pásmo: | 868.0 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | < 800 m |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Napájanie: | |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.24 kg - Bez batérií |
| Rozmery: | 139 x 124 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





