- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Tedee
- BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA TEDEE-KEYBOARD Bluetooth, Tedee GERDA
BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA TEDEE-KEYBOARD Bluetooth, Tedee GERDA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA TEDEE-KEYBOARD Bluetooth, Tedee GERDASkladom150,32 EUR122,21 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezdrôtové: Bluetooth, 2.4 GHz - BLE 5.0 ; Vybrané vlastnosti: Počet podporovaných PIN kódov : 100 ; Napájanie: 3 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 ; Farba: Šedý ;
| Použitie: | TEDEE-GO, TEDEE-PRO |
| Bezdrôtové: | Bluetooth, 2.4 GHz - BLE 5.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 3 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP65 |
| Farba: | Šedý |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 95 % |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 135 x 48 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | GERDA / Tedee |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




