- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÁ TERMOSTATICKÁ HLAVICA ART-200 ABAX2 SATEL
BEZDRÔTOVÁ TERMOSTATICKÁ HLAVICA ART-200 ABAX2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ TERMOSTATICKÁ HLAVICA ART-200 ABAX2 SATELSkladom62,61 EUR50,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
The radiator thermostat enables remote and manual control of the radiator valve; Spolupráca: ABAX2 ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ≤ 1000 m ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | ABAX2 |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | ≤ 1000 m |
| Batéria: | 2 x LR6 (AA) - 1.5 V (nie je súčasťou balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 2 roky |
| Spotreba prúdu: | |
| Vybrané vlastnosti: | - comfortable temperature - economy temperature - manual setting of valve position / temperature - Adapter Danfoss RA - positioning ring for easy mounting on smaller diameter valves |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 55 x 102 x 61 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





