- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- PIR detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR MPD-310-PET SATEL
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR MPD-310-PET SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR MPD-310-PET SATELSkladom43,00 EUR34,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezdrôtový detektor; Typ senzoru: štyri PIR senzory; Spolupráca: Satel MICRA ; Rozsah frekvencie: 433.05 ... 434.79 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ≤ 600 m ; Uhol detekcie / dosah detekcie: 84 ° / 14 m x 12 m ; Odolnosť proti zvieratám: ≤ 20 kg ; Životnosť batérie: ~ 3 roky ;
| Spolupráca: | Satel MICRA |
| Rozsah frekvencie: | 433.05 ... 434.79 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | |
| Uhol detekcie / dosah detekcie: | |
| Odolnosť proti zvieratám: | ≤ 20 kg |
| Napájanie: | CR123A 3 V (súčasť balenia) |
| Životnosť batérie: | ~ 3 roky |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.4 m |
| Stupeň ochrany (Trieda): | Grade 2 |
| Environmentálna trieda: | II |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Rozmery: | 62 x 137 x 42 mm |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




