- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ DETEKTOR EVOSMOKE-NX-WH GENEVO
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ DETEKTOR EVOSMOKE-NX-WH GENEVO
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ DETEKTOR EVOSMOKE-NX-WH GENEVOSkladom72,49 EUR58,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: dym ; Frekvenčné pásmo: 869.7 ... 870.0 MHz ;
| Detekcia: | dym |
| Spolupráca: | EvoLINK (868 MHz) |
| Poplachová signalizácia: | |
| Frekvenčné pásmo: | 869.7 ... 870.0 MHz |
| Batéria: | CR123A 3 V |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 119 x 119 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | GENEVO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




