- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Rozšírenie poplachových centrál
- BEZDRÔTOVÝ EXPANDÉR ACX-220 ABAX/ABAX2 SATEL
BEZDRÔTOVÝ EXPANDÉR ACX-220 ABAX/ABAX2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ EXPANDÉR ACX-220 ABAX/ABAX2 SATELSkladom65,40 EUR53,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: 4 ks. NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC ; Výstupy: 4 ks. Relé ; Frekvenčné pásmo: 868 ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ≤ 2000 m - ABAX2 @ ACU-220, ≤ 1600 m - ABAX2 @ ACU-280, ≤ 500 m - ABAX ; Výstup tamper; Napájanie: 12 V DC ;
| Vstupy: | 4 ks. NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC |
| Výstupy: | 4 ks. Relé |
| Frekvenčné pásmo: | 868 ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Spínací prúd relé: | max. 1 A |
| Spínacie napätie relé: | max. 24 V |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 120 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.205 kg |
| Rozmery: | 159 x 126 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





