- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Jazýčkový kontakt
- Bezvodičové jazýčkové spínače
- BEZDRÔTOVÝ JAZÝČKOVÝ KONTAKT SO SENZOROM OTRASOV EVODOOR-NX-SHOX-GY GENEVO
BEZDRÔTOVÝ JAZÝČKOVÝ KONTAKT SO SENZOROM OTRASOV EVODOOR-NX-SHOX-GY GENEVO
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ JAZÝČKOVÝ KONTAKT SO SENZOROM OTRASOV EVODOOR-NX-SHOX-GY GENEVOSkladom62,88 EUR51,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna, Otrasy, Vstup pre prídavný bezdrôtový senzor ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: ~ 10 mm ; Rozsah frekvencie: 869.7 ... 870.0 MHz - EvoLINK (868 MHz) ; Farba: Šedý ;
| Spolupráca: | EvoLINK (868 MHz) |
| Detekcia: | |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | ~ 10 mm |
| Poplachová signalizácia: | Signál do poplachovej centrály |
| Rozsah frekvencie: | 869.7 ... 870.0 MHz - EvoLINK (868 MHz) |
| Vstupy alarmu: | 1 x NC |
| Batéria: | 1 x CR123A 3 V (súčasťou balenia) |
| Doba zálohy: | min. 3 roky |
| Spotreba prúdu: | max. 25 mA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Zhoda s normami: | EN-50131 Grade 2 |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 0.029 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | GENEVO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




