- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Jazýčkový kontakt
- Bezvodičové jazýčkové spínače
- BEZDRÔTOVÝ MAGNETICKÝ KONTAKT DS-PDMCS-EG2-WE Hikvision
BEZDRÔTOVÝ MAGNETICKÝ KONTAKT DS-PDMCS-EG2-WE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ MAGNETICKÝ KONTAKT DS-PDMCS-EG2-WE HikvisionSkladom49,06 EUR39,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: HIKVISION AX PRO ; Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: ~ 52 mm ; Rozsah frekvencie: 868 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1200 m ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | HIKVISION AX PRO |
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | ~ 52 mm |
| Poplachová signalizácia: | Signál do poplachovej centrály |
| Rozsah frekvencie: | 868 MHz - Tri-X Wireless |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1200 m |
| Vstupy alarmu: | ![]() |
| Batéria: | 1 x CR2450 3 V (súčasťou balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 3 roky |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.02 kg - Jazýčkový kontakt 0.018 kg - Magnet |
| Rozmery: | |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| SAP Code: | 314300061 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





