- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Ostatné zariadenia
- BEZDRÔTOVÝ MOST WI-FI DS-3WF02-5AC/D Hikvision
BEZDRÔTOVÝ MOST WI-FI DS-3WF02-5AC/D Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ MOST WI-FI DS-3WF02-5AC/D HikvisionNie je skladom300,70 EUR244,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5150 MHz ... 5825 MHz ; Typ antény: 2Tx 2Rx MIMO 12 dBi Integrovaná ; Štandardy: IEEE 802.11 a/n/ac ;
| Rozsah frekvencie: | 5150 MHz ... 5825 MHz |
| Typ antény: | 2Tx 2Rx MIMO 12 dBi Integrovaná |
| Štandardy: | |
| Porty LAN: | 2 x 10/100 Mbps BASE-TX (Cat. 5, RJ-45) |
| Citlivosť prijímača: | -84 dBm @ AC80-MCS0 |
| Výkon vysielača: | 22 dBm |
| Uhol vyžarovania H/V: | 35 ° / 35 ° |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.31 kg - Vysielač / Prijímač |
| Rozmery: | 187 x 91 x 57 mm - Vysielač / Prijímač |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 317200389 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





