- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Ostatné zariadenia
- BEZDRÔTOVÝ MOST WI-FI DS-3WF3000S-EI-5AC/P 5 GHz Hikvision
BEZDRÔTOVÝ MOST WI-FI DS-3WF3000S-EI-5AC/P 5 GHz Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ MOST WI-FI DS-3WF3000S-EI-5AC/P 5 GHz HikvisionSkladom138,81 EUR112,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5.150 GHz ... 5.825 GHz ; Typ antény: 2x2 MIMO ; Zosilenie : 8 dBi ; Štandardy: IEEE 802.11 a/n/ac ; Dosah bezdrôtového prenosu: ≤ 3 km ;
| Rozsah frekvencie: | 5 GHz : 5.150 GHz ... 5.250 GHz 5.250 GHz ... 5.350 GHz 5.470 GHz ... 5.725 GHz 5.725 GHz ... 5.825 GHz |
| Typ antény: | 2x2 MIMO |
| Zosilenie : | 8 dBi |
| Polarizácia: | zvislá/vodorovná |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/n/ac |
| Prenosové rýchlosti: | ≤ 867 Mbps |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | ≤ 3 km |
| Citlivosť prijímača: | -84 ± 2 dBm @ AC80-MCS0 |
| Prevádzkové režimy: | Bridge (Point-to-Point), Station (Point-to-Multipoint) |
| Ochrany: | WPA2-PSK |
| Porty LAN: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia iVMS-4200, HCP |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Výkon vysielača: | max. 22 dBm |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 50 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 50 ° |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie PoE: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 3.6 W |
| Kryt: | Externá z umelej hmoty (Odolná voči atmosférickým podmienkam) |
| Index of Protection: | IP55 |
| Hmotnosť: | 0.26 kg (samostatný prvok) |
| Rozmery: | 188 x 91 x 58 mm (samostatný prvok) |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 317200483 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






