- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ PIR DETEKTOR S KAMEROU ARD1731-W2(868) DAHUA
BEZDRÔTOVÝ PIR DETEKTOR S KAMEROU ARD1731-W2(868) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ PIR DETEKTOR S KAMEROU ARD1731-W2(868) DAHUASkladom101,43 EUR82,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezdrôtový snímač PIR s kamerou a infračerveným reflektorom; Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA ; Frekvenčné pásmo: 868.0 ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1600 m ; Poplachová signalizácia: Signál do poplachovej centrály, LED ; Doba zálohy: ~ 4 roky ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Frekvenčné pásmo: | |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1600 m @ 868 MHz , max. 300 m @ 2.4 GHz |
| Poplachová signalizácia: | Signál do poplachovej centrály, LED |
| Kontakt chránený proti neoprávnenej manipulácii: | ![]() |
| Batéria: | 3 x CR123A 3 V (súčasťou balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 4 roky |
| Spotreba prúdu: | max. 230 mA 65 µA (režim Standby) |
| Vybrané vlastnosti: | - Možnosť nastavenia citlivosti PIR – 3 úrovne - Uhol detekcie : 86 ° - Dosah detektoru : 12 m - Odolnosť proti zvieratám : 18 kg - Detekcia pohybu : 0.3 ... 3 m/s - Obojsmerná kompenzácia teploty - Zorný uhol kamery : 88 ° - Podporované rozlíšenia : 1600 x 1200 px, 1280 x 960 px, 640 x 480 px, 320 x 240 px - Formát zápisu fotografií : JPEG - Denný/nočný režim - IR prisvetľovač : 12 m |
| Kryt: | Umelá hmota (PC + ABS) |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Rozmery: | 71 x 128 x 53 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





