- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 12V DC
- BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL ATLO-DBC5/RELAY
BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL ATLO-DBC5/RELAY
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL ATLO-DBC5/RELAYSkladom8,35 EUR6,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia; Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 10 A (max) @ 28 V DC / 30 V DC / 125 V AC / 250 V AC ; Výstup: 1 x NO/NC ; Bezdrôtové: 433 MHz ± 0.075, Dosah : 15 m (v otvorenom teréne) ; Vybrané vlastnosti: spustenie vstupov relé nízkym alebo vysokým napätím - Nastavené prepojkami, LED indikácia ;
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 10 A (max) @ 28 V DC / 30 V DC / 125 V AC / 250 V AC |
| Výstup: | 1 x NO/NC |
| Bezdrôtové: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.026 kg |
| Rozmery: | 48 x 41 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




