- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Mobilné reproduktory / Hands-free súpravy do auta
- BEZDRÔTOVÝ REPRODUKTOR S FUNKCIOU HLASOVÉHO OVLÁDANIA XB-X1000 2 X 3 W Xblitz
BEZDRÔTOVÝ REPRODUKTOR S FUNKCIOU HLASOVÉHO OVLÁDANIA XB-X1000 2 X 3 W Xblitz
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ REPRODUKTOR S FUNKCIOU HLASOVÉHO OVLÁDANIA XB-X1000 2 X 3 W XblitzSkladom51,31 EUR41,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Verzia Bluetooth: 4.1 ; Doba zálohy: 48 h - Pohotovostný režim, 16 h - Bezdrôtové hovory ; Výkon reproduktora: 2 x 3 W ; Konektor: micro USB ; Vybrané vlastnosti: Dosah max. 10 m, Bezdrôtové hovory, Zvukové upozornenia, Hlasové ovládanie, Inteligentný štart ;
| Verzia Bluetooth: | 4.1 |
| Rozsah Bluetooth frekvencie: | 2402 ... 2480 MHz |
| Doba zálohy: | |
| Výkon reproduktora: | 2 x 3 W |
| Batéria: | 1300 mAh Batéria Li-Ion |
| Napájanie: | 12 V DC, 5 V DC / 500 mA |
| Konektor: | micro USB |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 125 x 26 x 89 mm |
| Výrobca / Značka: | Xblitz |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






