- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ SENZOR SÚMRAKU A TEPLOTY ADD-200 ABAX2 SATEL
BEZDRÔTOVÝ SENZOR SÚMRAKU A TEPLOTY ADD-200 ABAX2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ SENZOR SÚMRAKU A TEPLOTY ADD-200 ABAX2 SATELSkladom63,93 EUR51,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: ABAX2 ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ≤ 2000 m @ ACU-220, ≤ 1600 m @ ACU-280 ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | ABAX2 |
| Poplachová signalizácia: | Signál do poplachovej centrály |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | |
| Batéria: | CR123A 3 V - 3.0 V (súčasť balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 2 roky |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | III |
| Vybrané vlastnosti: |
|
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 58 x 115 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




