- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Drôtové a bezdrôtové dverné zvončeky
- BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK DVERÍ ATLO-DBC5/CHIME
BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK DVERÍ ATLO-DBC5/CHIME
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK DVERÍ ATLO-DBC5/CHIMESkladom7,05 EUR5,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Režim signalizácie: Optická - zvuková signalizácia ; Množstvo vyzváňacích tónov: 64 ; Nastavenie hlasitosti: 4 úrovne hlasitosti ; Prevádzkový dosah: 50 m v otvorenom teréne ; Napájanie: 90 ... 250 V AC ;
| Režim signalizácie: | Optická - zvuková signalizácia |
| Množstvo vyzváňacích tónov: | 64 |
| Nastavenie hlasitosti: | 4 úrovne hlasitosti, s funkciou stlmenia |
| Prevádzkový dosah: | 50 m v otvorenom teréne |
| Frekvenčné pásmo: | 433 MHz ± 0.075 |
| Napájanie: | 90 ... 250 V AC @ 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | ≤ 27.6 W (práca) ≤ 2.3 W (režim Standby) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.052 kg |
| Rozmery: | 84 x 52 x 56 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 12 mesiacov |
Tovar zaradený v kategóriách




