- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- Bez klávesnice
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA ATLO-R-401
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA ATLO-R-401
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA ATLO-R-401Skladom24,78 EUR20,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek; Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 8 cm ; Kryt: Plastová ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 8 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 26bit |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC ± 10% |
| Maximálny odber prúdu: | 40 mA |
| Prevádzková teplota: | -45 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP68 |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 42 x 82 x 16 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





