- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- S klávesnicou
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA DS-K1109DKB Hikvision
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA DS-K1109DKB Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA DS-K1109DKB HikvisionSkladom242,85 EUR197,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: 13.56 MHz S50 DESFire, Felica ; Zabudovaná klávesnica; Komunikácia: RS-485, Wiegand 34/26 ; Kryt: Plast ;
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50 DESFire, Felica |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 500 mA |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 65 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.166 kg |
| Rozmery: | 125 x 85 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302919480 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






