- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- Bez klávesnice
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT12M-BK ROGER
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT12M-BK ROGER
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT12M-BK ROGERSkladom104,35 EUR84,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard MIFARE 13.56 MHz; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 7 cm ;
| Spolupráca: | RACS 5 (Roger) |
| Podpora kariet: | MIFARE 13.56 MHz, MIFARE Classic, MIFARE Ultralight |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 7 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Priemerný príkon: | ~ 65 mA |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Hmotnosť: | 0.157 kg |
| Rozmery: | 152 x 46 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






