- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- Bez klávesnice
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT84M-BK ROGER
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT84M-BK ROGER
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT84M-BK ROGERSkladom142,19 EUR115,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: MIFARE 13.56 MHz, MIFARE Ultralight, MIFARE Classic ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 5 cm ;
| Spolupráca: | RACS 5 (Roger) |
| Podpora kariet: | MIFARE 13.56 MHz, MIFARE Ultralight, MIFARE Classic |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 5 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Priemerný príkon: | ~ 50 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP41 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 130 x 45 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






