- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- Bez klávesnice
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA PRT62LT-G ROGER
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA PRT62LT-G ROGER
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA PRT62LT-G ROGERSkladom74,31 EUR60,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard Unique 125 kHz; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 12 cm ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 12 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Priemerný príkon: | 45 mA |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP67 |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 100 x 40 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







