- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Šifrové zámky
- Bez klávesnice
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S PAMÄŤOU ZS46 VIDOS
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S PAMÄŤOU ZS46 VIDOS
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S PAMÄŤOU ZS46 VIDOSSkladom26,86 EUR21,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vonkajšia, autonómna čítačka RFID; Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: ~ 5 cm ; Vybrané vlastnosti: 10 000 indexovaných užívateľov ; Kryt: Plast ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | ~ 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 ... 24 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.094 kg |
| Rozmery: | 107 x 47 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







