- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Prívesky
- BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ATLO-534N/Y
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ATLO-534N/Y
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ATLO-534N/YSkladom0,74 EUR0,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezkontaktná kľúčenka kompatibilná so štandardom Unique 125kHz; Štandard: Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: EM4100/4102 ; Farba: Žltý ; Vybrané vlastnosti: Formát sériového čísla : 8H10D ;
| Štandard: | Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | EM4100/4102 |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Farba: | Žltý |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Rozmery: | 37 x 30 x 8 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






