- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Koaxiálne káble pre CCTV 75 Ω
- CCTV KÁBEL K-60+2X0.50/200
CCTV KÁBEL K-60+2X0.50/200
- Kompletné špecifikácie
CCTV KÁBEL K-60+2X0.50/200Nie je skladom0,70 EUR0,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 200 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Koncentrický kábel: K-60 ; Vnútorný vodič: Ø 0.59 mm Cu - Drôt ; Dielektrický: Ø 3.7 mm ; Vonkajšie opláštenie: Ø 5.5 mm PVC ; Tlmenie kábla na úseku 100m: 25.4 dB @ 500 MHz ; Elektrický kábel: ; Vnútorný vodič: 2 x 0.5 mm Linka ;
| V úseku: | 200 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Koncentrický kábel: | K-60 |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.59 mm Cu - Drôt |
| Dielektrický: | Ø 3.7 mm PE plný |
| Tienenie: | Hliníková Fólia + PET |
| Opletenie kábla: | Drôt Cu |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 5.5 mm PVC |
| Tlmenie kábla na úseku 100m: | 10.6 dB @ 100 MHz 15.2 dB @ 200 MHz 25.4 dB @ 500 MHz 38.9 dB @ 1000 MHz |
| Elektrický kábel: | |
| Vnútorný vodič: | 2 x 0.5 mm Linka |
| Odpor napájacích vodičov: | 4 Ω / 100 m |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




