- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zástrčky 230 V
- CEE-CONNECTOR PCE-2246 400 V 32 A 4P 6H IP44 / IP54
CEE-CONNECTOR PCE-2246 400 V 32 A 4P 6H IP44 / IP54
- Kompletné špecifikácie
CEE-CONNECTOR PCE-2246 400 V 32 A 4P 6H IP44 / IP54Skladom9,09 EUR7,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 400 V / 50 ... 60 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 32 A ; Počet pólov: 4P ; Uzemnenie: 6h ; Elektrický kábel: max. 4 x 6 mm² ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zástrčky: CEE ; Index of Protection: IP44 / IP54 ; Maximum wire insulation diameter: 20 mm ;
| Menovité napätie: | 400 V / 50 ... 60 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 32 A |
| Počet pólov: | 4P |
| Uzemnenie: | 6h |
| Elektrický kábel: | max. 4 x 6 mm² |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zástrčky: | CEE |
| Index of Protection: | IP44 / IP54 |
| Contact material: | CuZn |
| Maximum wire insulation diameter: | 20 mm |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Rozmery: | 161 x 94 x 67 mm |
| Farba: | Červená |
| Výrobca / Značka: | PCE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




