- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- CENTRÁLA PRÍSTUPU ASC2202C-S DAHUA
CENTRÁLA PRÍSTUPU ASC2202C-S DAHUA
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA PRÍSTUPU ASC2202C-S DAHUASkladom882,23 EUR717,26 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet podporovaných priechodov: 2 (jednosmerné) ; Počet podporovaných čítačiek: 2 ks. ; Podpora batérie: max. 7 Ah ; Vstupná linka: 8 ks. ; Výstupná linka: 2 ks. - Relé ; Komunikácia: 3x RS-485, Ethernet, 2x Wiegand ;
| Počet podporovaných priechodov: | 2 (jednosmerné) |
| Spolupráca: | DAHUA |
| Počet podporovaných čítačiek: | 2 ks. |
| Podpora batérie: | max. 7 Ah |
| Vstupná linka: | 8 ks. |
| Výstupná linka: | 2 ks. - Relé |
| Komunikácia: | |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 2.44 kg |
| Rozmery: | 273 x 338 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




